TECHNIK BOZP / SPECIALISTA EMS (vhodné i pro absolventa)

Náplň práce:

  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, EMS
  • komunikace s KHS, OIP, HZS
  • spolupráce na korporátních projektech v oblastech BOZP a EMS
  • účast ve workshopech 5S
  • organizace meetingů se zaměstnanci
  • příprava materiálu pro školení externích dodavatelů
  • řízení legislativy v uvedených oblastech, kontrola dodržování legislativních požadavků
  • hodnocení a minimalizace rizika
  • každodenní kontrola stavu na pracovišti z hlediska BOZP, PO a EMS, identifikace neshodných stavů a příprava nápravných opatření
  • šetření pracovní úrazů a tvorba nápravných opatření

Vhodný kandidát:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (i čerstvý absolvent)
  • Praxe na pozici technika BOZP nebo jiná relevantní zkušenost výhodou
  • Orientaci v legislativě EMS, nadšení pro programy životního prostředí
  • angličtina – komunikativní znalost
  • odborná způsobilost dle § 10 zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění výhodou
  • odborně způsobilá osoba nebo technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985 Sb. výhodou
  • zkušenost se systémy OHSAS, EMS a Bezpečný podnik vítána
  • Dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně

Benefity Žádost pro uchazeče
Proč lámeme kroužky?

22.7.2022

Kroužek se zpočátku vyrábí standardním způsobem, ale na konci výroby se musí rozdělit na dva díly s tímto specifickým lomem. Lámání je nutné z důvodu specifické montáže v aplikaci, kdy nelze nasadit kroužek na ložiskový věnec, jak je obvyklé.

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče