Technik BOZP

Náplň práce:

  • školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, EMS
  • šetření pracovní úrazů a tvorba nápravných opatření
  • každodenní kontrola stavu na pracovišti z hlediska BOZP, PO a EMS, identifikace neshodných stavů a příprava nápravných opatření
  • hodnocení a minimalizace rizika
  • řízení legislativy v uvedených oblastech, kontrola dodržování legislativních požadavků
  • příprava materiálu pro školení externích dodavatelů
  • organizace mítinků se zaměstnanci
  • účast ve workshopech 5S
  • spolupráce na korporátních projektech v oblastech BOZP a EMS
  • komunikace s KHS, OIP, HZS

Vhodný kandidát:

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru (fakulta bezpečnostního inženýrství výhodou)
  • 3 roky praxe v oboru
  • odborná způsobilost dle § 10 zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění
  • odborná způsobilost dle zákona č. 133/1985 Sb. v platném znění (odborně způsobilá osoba nebo technik požární ochrany)
  • praxe v oblasti životního prostředí
  • zkušenost se systémy OHSAS, EMS a Bezpečný podnik vítána
  • angličtina – komunikativní znalost

Benefity Žádost pro uchazeče
Koyo Bearings: zdraví a spokojenost našich zaměstnanců je naší prioritou

23.7.2019

Dalším krokem, jak podpořit zdraví a spokojenost našich zaměstnanců, je plánované zavedení principů Age managementu do firemní kultury naší společnosti.

Automatizace v oblasti montáže dílů: nová montážní linka MB4

19.7.2019

Další strategie naši společnosti směřovaly do modernizace a doplnění automatizace do další montážní linky, a to konkrétně linkou na válečková a jehličková ložiska, MB4.

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče