Volné pracovní pozice

Aktuální volné pracovní pozice v naší společnosti najdete níže. Pro bližší informace o volné pozici si zobrazte detail pozice. Zašlete nám svůj životopis rychlým vyplněním Žádosti uchazeče o pracovní pozici.

MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Provádí preventivní údržbu strojů a podílí se na její optimalizaci. Řeší příčiny poruch a stanovuje nápravná opatření a jejich fyzickou implementaci.

MISTR (soustružna)

Na základě stanovených plánů výroby stanovuje priority ve výrobě a rozděluje denní úkoly, zabezpečuje kvalitu výrobků, podílí se na soustavném zlepšování úrovně kvality a řídí běžnou údržbu, čistotu a seřizování výrobních zařízení.

NÁKUPČÍ

Zajišťování nákupu komponent pro výrobu z tuzemska i ze zahraničí, nákup náhradních dílů a zajištění externích služeb a kooperací.

OPERÁTOR (brusírna)

Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů, obsluha výrobních zařízení brusírny, průběžná kontrola kvality.

OPERÁTOR CNC

Garantujeme hodinovou mzdu 160 Kč v nepřetržitém režimu.

ELEKTROMECHANIK (oddělení údržby)

Diagnostika a odstraňování závad na výrobních zařízeních po stránce elektrotechnické dle aktuálních poruch a požadavků výroby, provádění preventivní a prediktivní údržby zařízení.

 

 

MANIPULANT

  • pravidelné zásobování výrobních linek 
  • manipulace s obalovými materiály
  • odvoz hotových výrobků, čištění a praní přepravních boxů
Náročný audit IATF máme za sebou

Náročný audit IATF máme za sebou

17.5.2022

Systém kvality jsme obhájili i v tomto roce bez závažného nálezu a stále tak patříme certifikovaným dodavatelům automobilového průmyslu.

Exkurze pro střední a základní školy

Exkurze pro střední a základní školy

3.5.2022

Studenti si mohou prohlédnout celou výrobu...od příjmu materiálu, soustružnu, kalírnu, brusírnu i konečnou montáž...ale nahlédnout také do kanceláří a třeba do školící místnosti Do-Jo, kde připravujeme nové operátory na práci v ostrém provoze.

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

Modernizujeme brusky pro výrobu spinů - rozšiřujeme kapacitu zařízení

16.3.2022

Díky špičkové hrotové brusce Overbeck 600 CNC jsme schopni zákazníkům nabízet celou škálu velikostí spinů a to od minimálního průměru oběžné dráhy 14 mm až do 120 mm.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče