Volné pracovní pozice

Aktuální volné pracovní pozice v naší společnosti najdete níže. Pro bližší informace o volné pozici si zobrazte detail pozice. Zašlete nám svůj životopis rychlým vyplněním Žádosti uchazeče o pracovní pozici.

OPERÁTOR CNC

Garantujeme hodinovou mzdu 160 korun při práci v nepřetržitém režimu, rychle zaškolíme a zajistíme výborné sociální zázemí!

OPERÁTOR (brusírna)

Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů, obsluha výrobních zařízení brusírny, průběžná kontrola kvality

Elektromechanik

Diagnostika a odstraňování závad na výrobních zařízeních po stránce elektrotechnické dle aktuálních poruch a požadavků výroby, provádění preventivní a prediktivní údržby zařízení

 

 

BRIGÁDA na oddělení brusírny (3 měsíce)

Hledáme výpomoc na oddělení brusírny, jedná se o fyzicky náročnější práce spíše pro muže za 140 korun na hodinu. Nabízíme dohodu o provedení práce.

Témata závěrečných prací rok 2021/22

Pro studijní rok 2021/22 vyhlašujeme tato témata závěrečných prací pro studenty vysokých škol:
Jaký předpokládáme dopad elektromobility na náš závod?

Jaký předpokládáme dopad elektromobility na náš závod?

17.9.2021

Co se týká možnosti našich ložisek v elektrických autech, již nyní vidíme v návaznosti na vývoj elektrických pohonů první příležitosti pro jejich využití. Původní studie a zaměření elektroaplikací ukazovaly na uplatnění především kuličkových ložisek a jejich obrovský růst v rámci elektromobility. Tak jak jde vývoj dále, začíná se ukazovat, že především ve více zatížených elektro řešeních, např pro SUV auta, je nebytné použít válečková ložiska, které jsou ale schopná pracovat ve vyšších otáčkách, tzv. vysokorychlostní válečková ložiska.

Jak s pomocí ekologie dosáhnout lepší konkurenceschopnosti?

Jak s pomocí ekologie dosáhnout lepší konkurenceschopnosti?

10.9.2021

Náš závod v rozmezí 5 let spotřebuje přibližně 2 481 110 kusů MHL kroužků v hodnotě 9 261 888 korun a vyprodukuje tak plastový odpad o hmotnosti 19 tun. Rozhodli jsme se zaměřit na tato čísla a podniknout kroky vedoucí ke snížení finančních nákladů, tak i ke snížení ekologické zátěže plynoucí z likvidace těchto MHL kroužků, konkrétně právě v podobě 19 tun plastového odpadu.

Modernizace v oblasti broušení pokračuje: nová bezhrotá bruska Lidköping CL 46

Modernizace v oblasti broušení pokračuje: nová bezhrotá bruska Lidköping CL 46

30.7.2021

Jeden z dalších významných investičních projektů jde do finále. Tentokrát posilujeme oblast broušení vnějších průměrů díky modernizaci stroje. Jedná se o bezhrotou brusku Lidköping CL 46.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče