Aktuality

10th Global NRB Meeting v Koyo Bearings Olomouc

10th Global NRB Meeting v Koyo Bearings Olomouc

16.7.2019

Minulý týden se v naší společnosti uskutečnil desátý ročník Global NRB Meeting. Tento meeting se koná vždy jedenkrát za rok. Mezi účastníky byli zástupci z JTEKT Corporation ze Severní Ameriky, Evropy, Číny, Indie a Japonska. Cílem tohoto meetingu bylo především definování základních požadavků pro následující období s důrazem na strategie a výsledky regionů a jednotlivých závodů. Účastníci měli možnost porovnat situaci vdaných závodech, v průběhu workshopů si zase předat zkušenosti a návrhy na zlepšení jednotlivých procesů.

Bylo nám velkou ctí, že se tato velká událost konala přímo v naší olomoucké společnosti. Děkujeme našim zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravách i hladkém průběhu celé obrovské akce.

Fotogalerie

10th Global NRB Meeting v Koyo Bearings Olomouc 10th Global NRB Meeting v Koyo Bearings Olomouc 10th Global NRB Meeting v Koyo Bearings Olomouc 10th Global NRB Meeting v Koyo Bearings Olomouc

Zpět

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184!

Vánoční punč 26.11.2021

Vánoční punč 26.11.2021

11.11.2021

Podpořme společně aktivity Oblastní unie neslyšících Olomouc

Listopad je pro nás měsícem kvality

Listopad je pro nás měsícem kvality

1.11.2021

Jako každý rok se i letos Koyo zapojuje do akce měsíce kvality vyhlášené napříč celou korporací JTEKT. Tentokrát s tématem JIKOTEI KANKETSU.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče