Aktuality

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

3 tisíce hodin školení pro zaměstnance našeho závodu? Ano, díky spolupráci s Okresní hospodářskou komorou...

Od poloviny roku 2019 do června roku 2022 je náš závod zapojen do dotačního projektu: Společná cesta k rozvoji, vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK. Příjemcem dotace je Okresní hospodářská komora Olomouc a hlavním cílem je pomoc cílové skupině při uplatnění na trhu práce a zlepšení konkurenceschopnosti a výkonnosti zaměstnanců členských firem. Vzdělávání přímo odpovídá na požadavky a poptávku ze strany zaměstnavatelů v regionu a předpokládá se tak přímý vliv na rozvoj regionu. 

A konkrétně? Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184. I přes potíže spojené s epidemiologickou situací a snížením komfortu při školení, se již více než 60 zaměstnanců napříč závodem zúčastnilo dvoudenních školení Týmová spolupráce a Firemní kultura, další desítky kolegů pak témat jako je Asertivní jednání, Konfliktní situace, Koučink a vedení zaměstnanců nebo Rétorika.

Další plánovaná školení budou probíhat od ledna 2022 a téměř 80 zaměstnanců absolvuje IT kurzy: MS Outlook pro pokročilé, MS Excel nebo třeba i speciální software Zoner.

Projekt podporuje také odborné ekonomické a právní kurzy, naše kolegy tak čekají např. témata: Marketingový a komunikační mix, Vnitrofiremní komunikace a plánování odchodu do důchodu, Novinky v daních, Mzdové účetnictví a řada dalších zajímavých oblastí.

Fotogalerie

3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo?

Zpět

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče