Aktuality

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

3 tisíce hodin školení pro zaměstnance našeho závodu? Ano, díky spolupráci s Okresní hospodářskou komorou...

Od poloviny roku 2019 do června roku 2022 je náš závod zapojen do dotačního projektu: Společná cesta k rozvoji, vzdělávání zaměstnanců členských firem OHK. Příjemcem dotace je Okresní hospodářská komora Olomouc a hlavním cílem je pomoc cílové skupině při uplatnění na trhu práce a zlepšení konkurenceschopnosti a výkonnosti zaměstnanců členských firem. Vzdělávání přímo odpovídá na požadavky a poptávku ze strany zaměstnavatelů v regionu a předpokládá se tak přímý vliv na rozvoj regionu. 

A konkrétně? Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184. I přes potíže spojené s epidemiologickou situací a snížením komfortu při školení, se již více než 60 zaměstnanců napříč závodem zúčastnilo dvoudenních školení Týmová spolupráce a Firemní kultura, další desítky kolegů pak témat jako je Asertivní jednání, Konfliktní situace, Koučink a vedení zaměstnanců nebo Rétorika.

Další plánovaná školení budou probíhat od ledna 2022 a téměř 80 zaměstnanců absolvuje IT kurzy: MS Outlook pro pokročilé, MS Excel nebo třeba i speciální software Zoner.

Projekt podporuje také odborné ekonomické a právní kurzy, naše kolegy tak čekají např. témata: Marketingový a komunikační mix, Vnitrofiremní komunikace a plánování odchodu do důchodu, Novinky v daních, Mzdové účetnictví a řada dalších zajímavých oblastí.

Fotogalerie

3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo? 3 tisíce hodin školení pro Koyo?

Zpět

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče