Aktuality

Další z investic v Koyo: modernizovaná měřidla přímosti ve výrobě

Další z investic v Koyo: modernizovaná měřidla přímosti ve výrobě

25.6.2020

Ve výrobě naší společnosti došlo k modernizaci stávajícího měřidla Talytron S150. Původní měřidlo je umístěno na měřících stanovištích, které interně nazýváme MS1 a MS2.

Pro efektivnější výsledky měření jsme se rozhodli využít modernizace softwaru, který jsme implementovali ve stávajícím měřidle přímosti. Původní software umožnil vyhodnotit pouze přímost a sklon nákružku. Modernizací jsme tak získali možnost měřit také zaoblení profilů u VT dílů, hrany, profily oběžných drah, rádiusy apod., čímž efektivně snižujeme časy pro kontrolu vyrobeného kusu. Nově je měřidlo vybaveno horizontálním odměřováním, které umožní software přepnout do režimu konturografu. Vyhodnocení měření např. u vyhodnocení zaoblení profilu u VT dílů je pak automatické a velmi rychlé.

Modernizaci měřidla přímosti provedl původní výrobce - slovenská firma, která se zabývá prodejem nových měřidel i modernizací měřidel starších.

 

 

Fotogalerie

Další z investic v Koyo: modernizovaná měřidla přímosti ve výrobě Další z investic v Koyo: modernizovaná měřidla přímosti ve výrobě

Zpět

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče