Aktuality

Exkurze pro střední a základní školy

Exkurze pro střední a základní školy

3.5.2022

Po "covidové" pauze jsme opět otevřeli závod pro exkurze středních i základních škol. Studenti si tak mohou procházet celou výrobu...od příjmu materiálu, soustružnu, kalírnu, brusírnu i konečnou montáž...ale nahlédnout také do kanceláří a třeba do školící místnosti Do-Jo, kde připravujeme nové operátory na práci v ostrém provoze.

Název Do-Jo (dódžó) vychází z tradice japonských bojových umění viz. wikipedia: https://lnkd.in/eTqdy78S. Budoucí OPERÁTOŘI zde prochází kompletním zaškolením a přípravou před prací v ostrém provoze. Snižujeme tak chybovost nováčků, zrychlujeme zapracování, ale především klademe důraz na bezpečnost práce a předcházení rizikům vzniku úrazů ve výrobě.

 


Fotogalerie

Exkurze pro střední a základní školy Exkurze pro střední a základní školy Exkurze pro střední a základní školy Exkurze pro střední a základní školy Exkurze pro střední a základní školy

Zpět

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče