Aktuality

Fandíme sportu

Fandíme sportu

30.1.2022

Třetí lednový víkend se konečně po roční covidové pauze mohly konat první dva závody série Českého poháru v akrobatickém lyžování – moguls skiing. Koyo při této příležitosti věnovalo dárkové předměty, které nejen vítězům, ale také všem zúčastněným závodníkům vykouzlily úsměv na tváři.

Na upraveném svahu v Klepáčově , který se podařilo po zvratu v počasí vysněžit a proměnit v boulové dráhy s můstky, se v jízdě v boulích utkaly všechny 4 lyžařské kluby České republiky – domácí Ski klub Šumperk, pořadatel těchto dvou závodů, dále TJ Bižuterie Jablonec, Sportovní klub Ještěd a ELKA Ostrava. Do závodu nastoupili závodníci v kategoriích Předžáci a Předžačky (děti od 5-11 let), Žáci a Žačky (12-15 let) a také Muži a Ženy (od 16 let). Každý z klubu měl svá želízka v kategoriích a jako v každém závodě drželi palce, aby se jich drželo pomyslné štěstíčko, které mnohdy rozhodne o vítězi.  Jízda v boulích je hodnocena třemi rozhodčími, kteří nezávisle hodnotí STYL JÍZDY, SKOK – náročnost, provedení a dopad včetně navázání na boule a ČAS. Skoky jsou podobně jako v dalších akrobatických sportech v různých obtížnostech. Zejména v nejstarší kategorii se fanoušci mohou kochat pohledem na salto vzad, helikoptéru či kombinované skoky s triky.

V obou dnech závodníci předváděli svá umění, které pak bylo po zásluze odměněno vítěznými stupni nebo dárkovým předmětem od sponzorů závodů včetně těch, které nesly logo Koyo.

Fotogalerie

Fandíme sportu Fandíme sportu Fandíme sportu

Zpět

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče