Aktuality

Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“

Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“

1.9.2020

Naše společnost Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik" a zařadila se tak mezi 81 společností v ČR, které se mohou pochlubit platným osvědčením, dokazujícím bezpečnost při práci i péči o zdraví svých zaměstnanců. Slavnostní předání certifikátu se uskutečnilo ve čtvrtek 20. srpna v Ostravě.

Osvědčení Bezpečný podnik, které je dvakrát ročně udělováno Státním úřadem inspekce práce, obhájila v letošním roce i naše společnost Koyo Bearings. Napříč společností máme zavedený certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle normy OHSAS 18001 a o zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců se staráme nad rámec zákonem stanovených podmínek. Ocenění Bezpečný podnik slouží jako důkaz funkčnosti tohoto systému a je udělováno na dobu tří let. Po celý tento čas je společnost pod zvýšeným dohledem inspektorů bezpečnosti práce. „Získání tohoto ocenění je pro nás odměnou za dobře odvedenou práci. Společně pracujeme na tom, aby se naši zaměstnanci cítili bezpečně a vraceli se ke svým rodinám zdraví," vyjádřil se k získání certifikátu ředitel společnosti, Marek Janků.

V naší společnosti jsme zavedli před třemi roky jeden z měsíců v roce jako měsíc bezpečnosti. V průběhu tohoto měsíce se společně o to více zaměříme na aktivity, které jsou orientovány na zvýšení bezpečnosti při práci, zefektivnění ochrany před požárem a zlepšení ochrany životního prostředí. Prvním důležitým krokem, který jsme v minulosti učinili, bylo zapojení všech zaměstnanců do podílení se na stavu BOZP. Ve společnosti existuje skupina zaměstnanců, která plánuje, monitoruje a hodnotí opatření podporující zdraví. Velkou zásluhu mají dílenští zaměstnanci, tzv. Safety guardians, kteří aktivně vyhledávají rizika spojená s výrobním procesem, pomáhají vedení v oblasti BOZP a přinášejí nové nápady pro zlepšení. Pro maximální podporu zdraví našich zaměstnanců implementovala naše firma principy Age managementu do firemní kultury. Jde o způsob řízení a vedení osob s ohledem na jejich věk.

Fotogalerie

Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“ Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“ Koyo Bearings obhájila certifikaci „Bezpečný podnik“

Zpět

Koyo Bearings pošesté Zaměstnavatelem regionu v kategorii pod 500 zaměstnanců

Koyo Bearings pošesté Zaměstnavatelem regionu v kategorii pod 500 zaměstnanců

21.10.2020

Olomoucká společnost Koyo Bearings se umístila na prvním místě v Olomouckém kraji se v kategorii pod 500 zaměstnanců.

Koyo Bearings získalo Cenu Olomouckého kraje za dlouhodobý přínos v oblasti životního prostředí

Koyo Bearings získalo Cenu Olomouckého kraje za dlouhodobý přínos v oblasti životního prostředí

6.10.2020

Společnost Koyo Bearings má certifikovaný systém environmentálního managementu podle normy ISO 14001, čímž prokazuje svůj závazek k životnímu prostředí.

Společnost Koyo Bearings se stala Zelenou firmou

Společnost Koyo Bearings se stala Zelenou firmou

17.9.2020

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma, jehož hlavním cílem je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče