Aktuality

Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví

Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví

11.4.2019

Světová organizace zdraví – WHQ (World Health Organization) vyhlásila v roce, kdy vznikla, první Světový den zdraví. Tento den byl poprvé slaven v roce 1950. Od tohoto roku si sedmý den v měsíci dubnu připomínáme, jak je pro nás zdraví důležité a jak moc je třeba pečovat o své tělo.

V naší společnosti, ve spolupráci s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou, pořádáme Den zdraví pro naše zaměstnance. Ten se uskutečnil na konci fiskálního roku, a to ve čtvrtek 28.3. Každý z nás si mohl nechat změřit glykemický index, tlak v očích, EKG nebo projít kontrolou znamínek. Na jednom ze stanovišť byl dokonce k dispozici stroj, který poskytuje podrobnou analýzu stavby těla.Celkem se Dne zdraví zúčastnilo 86 zaměstnanců.

Jedná se o příležitost preventivní prohlídky, která může prokázat, že je naše zdraví v pořádku nebo může odhalit nebezpečnou nemoc hned v jejich začátcích. Je třeba myslet na své zdraví v průběhu celého roku. Děkujeme všem našim zaměstnancům za účast a také prostějovskému nemocničnímu týmu za skvělou organizaci.

Fotogalerie

Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví Koyo Bearings oslavilo Mezinárodní den zdraví

Zpět

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

Praxe pro strojaře

Praxe pro strojaře

5.9.2022

Praxe pro studenty technických oborů je u nás samozřejmostí..

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče