Aktuality

Koyo Bearings se opět pustilo do modernizace, tentokrát jde o měřící stanice

Koyo Bearings se opět pustilo do modernizace, tentokrát jde o měřící stanice

1.6.2020

Částku ve výši až 2,8 milionů Kč investovala olomoucká firma do automatizace měřících stanic pro kontrolu rozměrů ložiskových kroužků. Jedná se o plně automatickou měřící a třídící stanici pro 100% kontrolu ložiskových kroužků, jenž je v souladu s nastoleným trendem průmyslu 4.0.

Naše společnost modernizuje strojový park v souladu s prvky průmyslu 4.0. Tentokrát jsme se zaměřili na rekonstrukci původních měřících stanic AMS. Zásadní změnou byla implementace moderního typu snímače, který v kombinaci s novými ethernetovými moduly zvýší měřící rychlost z dosavadních 117 vz/s na 1000 vz/s. Do měřidla byl instalován modem, který zjednoduší diagnostiku a zajistí dálkovou podporu uživatele. Naměřená data budou v reálném čase ukládána na firemní síť, což umožní jejich jednoduchý přístup kdekoli a kdykoliv. Následná analýza bude zajištěna prostřednictvím moderního uživatelského softwaru navrženého přímo pro potřeby naší společnosti. Součástí modernizace bylo také pořízení nového třídícího systému. Ten bude tvořen jedním třídicím bubnem, který se bude na vedení pohybovat mezi čtyřmi zásobníky. Převýšení od výstupního pásu do spodní roviny třídění bude řešeno výtahem, který zabrání poškození kusů při ukládání do zásobníku.

I v tomto případě se naše společnost držela své filozofie, která spočívá v upřednostnění spolupráce s českými a slovenskými dodavateli, proto jsme se obrátili na kvalifikovaného českého dodavatele, který vyhověl všem našim požadavkům.

Fotogalerie

Koyo Bearings se opět pustilo do modernizace, tentokrát jde o měřící stanice Koyo Bearings se opět pustilo do modernizace, tentokrát jde o měřící stanice

Zpět

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče