Aktuality

Kulturní dění v Koyo Bearings

Kulturní dění v Koyo Bearings

11.3.2019

Poslední únorovou neděli jsme pro děti našich zaměstnanců uspořádali Bublinkovou show v Šantovce. Každé z dětí mělo možnost si vyzkoušet, jak se takové bubliny vlastně dělají nebo se jednou z velkých bublin nechat pohltit. Bylo to senzační rodinné odpoledne, které jsme zakončili v Lobster restauraci, kde si každé dítě upeklo svou pizzu.

 

V Koyu myslíme ale i na dospělé. Proto jsme si pro v sobotu 9.3. ve spolupráci s Moravským divadlem připravili pro naše zaměstnance veselé představení. Ve foyer bylo nachystáno malé občerstvení a dobré víno. Večer ve vyprodaném divadle milými slovy zahájil ředitel naší firmy, Petr Novák. Poté pódium ovládl herecký talent čtyř herců, ztvárňujících dva manželské páry. Může se stát, že se v některém manželství občas objeví trhliny. Co když se ale z malé trhliny stane propast zvaná rozvod? Jak to oznámit svým přátelům a jak nevyváznout bez ničeho z manželství, podmíněného předmanželskou smlouvou? To vše jsme se dozvěděli během skvělého představení „Když se zhasne".

 

Na spokojenosti našich zaměstnanců nám velmi záleží. Proto pro ně pořádáme různé akce i mimo naši firmu, během kterých se upevní (nejen) pracovní kolektiv. Soustředili jsme se převážně na sportovní akce nebo odpoledne s dětmi. Letošní premiéru v podobě divadelního představení ovšem považujeme za velmi úspěšnou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na příjemné atmosféře sobotního večera.

Fotogalerie

Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings Kulturní dění v Koyo Bearings

Zpět

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče