Aktuality

Náročný audit IATF máme za sebou

Náročný audit IATF máme za sebou

17.5.2022

Jako každý rok, také letos jsme stáli před výzvou obhájit svůj systém řízení kvality před auditory třetí stranou v rámci auditu IATF 16949. Na počátku května jsme absolvovali auditorský kolotoč, při kterém se pozornost auditorů upírala na všechny hlavní i podpůrné procesy, zejména pak proces výroby, kdy se auditovalo na všech směnách. Došlo na zhodnocení všech našich celoročních aktivit, ověření, zda směřují k neustálému zlepšování procesů a dosažení dobrých výsledků.

I v souvislosti s děním ve světě, bylo jedním z hlavních témat zaměření se na rizika - vyhodnocení rizik a přípravu havarijních plánů pro rizikové situace, včetně zajištění povědomí o rizicích z pohledu našich dodavatelů materiálu, nástrojů i komponent, výrobních plánů, zajištění výroby. V rámci toho došlo také na téma ochrany dat a procesů z hlediska rizika kybernetických útoků.

V průběhu náročných dvou dnů byly nakonec všechny otázky zodpovězeny, procesní želvy vysvětleny, důkazy předloženy, instrukce ověřeny a akční plány prezentovány.

Systém kvality jsme obhájili i v tomto roce bez závažného nálezu a stále tak patříme certifikovaným dodavatelům automobilového průmyslu.

V rámci společných diskuzí jsme si odnesli i inspiraci pro možné změny. S odstupem musíme opět potvrdit, že postřehy nezávislé třetí strany jsou vždy zajímavou zpětnou vazbou - vnášejí na témata nový pohled a prostor pro zlepšení.

Tým kvality Koyo ještě jednou děkuje všem kolegům za pečlivou přípravu na tento klíčový audit.

Zpět

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče