Aktuality

Neformální setkání vedoucích pracovníků a společná exkurze do Vizovic

Neformální setkání vedoucích pracovníků a společná exkurze do Vizovic

16.10.2018

Každým rokem jsou naši vedoucí pracovníci ze všech výrobních i servisních oddělení pozváni ke strávení jednoho pátečního odpoledne mimo závod a mají možnost tak společně absolvovat zajímavou exkurzi, výstavu nebo návštěvu neobvyklé přírodní nebo kulturní památky. Závěr dne pak mohou kolegové strávit společným posezením a dle chuti sdílet své i nepracovní zájmy a lépe se poznat mimo pracovní prostředí.
Letos jsme zavítali na exkurzi do tradiční české společnosti, kterou založila rodina Jelínků již na počátku 19.století ve Vizovicích. Díky důkladné prohlídce původních i současných výrobních prostor a zajímavým informacím od průvodce, mohli všichni zúčastnění lépe proniknout do specifik výroby ovocných destilátů a seznámit se s historií a vývojem této dnes opět úspěšné společnosti.


 

Fotogalerie

Neformální setkání vedoucích pracovníků a společná exkurze do Vizovic Neformální setkání vedoucích pracovníků a společná exkurze do Vizovic Neformální setkání vedoucích pracovníků a společná exkurze do Vizovic

Zpět

Spočítali jsme zelené kilometry!

Spočítali jsme zelené kilometry!

9.6.2021

Najeli jsme téměř 8 tisíc kilometrů a ušetřili 1018,5 kg emisí CO2

Tak trochu jiný audit IATF

Tak trochu jiný audit IATF

7.6.2021

IATF není jen audit. Je to výsada, značka kvality celé společnosti. Je to klíč, který otevírá vstupní dveře k automobilovým zákazníkům. Úspěšná certifikace je známkou konkurenceschopnosti, zárukou kvality a tím i cestou k dalším obchodním příležitostem.

Podporujeme orientační běžce

Podporujeme orientační běžce

26.5.2021

Čtvrtý májový víkend naplnily Šternberk a Litovel orientační běžci – Koyo je jedním z hrdých sponzorů tohoto atraktivního sportu.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče