Aktuality

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

6.3.2019

Druhý partnerský zápas hokejové sezony je za námi. Včerejší derby olomouckých Kohoutů a zlínských Beranů skončilo pozitivně pro olomoucký tým s výsledkem 3:1. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra.

Po zápase se dvěma nejlepším hráčům utkání předávali dárkové koše, které jsme na základě partnerských vztahů hokejovému klubu darovali. Nejlepším olomouckým hráčem byl zvolen Jan Lukáš, za zlínský tým byl zvolen Edgards Kulda. Oceněni byli ale i diváci. O poukaz na ubytování, wellness a večeři v Resortu Hodolany měli možnost soutěžit tři šťastlivci, kterým se podařilo chytit tenisový míček. Ti pak mezi sebou měřili své síly ve střelbě na branku. Ani zbytek osazenstva tribuny nepřišel zkrátka. Ice Boys olomoucké Plecharény rozhodili do hlediště drobné dárkové předměty.

 

Na základě skvělé spolupráce s olomouckým hokejovým klubem jsme partnery dvou zápasů za sezónu. Tuto příjemnou spolupráci považujeme za velmi úspěšnou a nyní přejeme našim Kohoutům hodně úspěchů v play-off.

Fotogalerie

Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Zpět

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče