Aktuality

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Opět jsme se stali partnery hokejového derby

6.3.2019

Druhý partnerský zápas hokejové sezony je za námi. Včerejší derby olomouckých Kohoutů a zlínských Beranů skončilo pozitivně pro olomoucký tým s výsledkem 3:1. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra.

Po zápase se dvěma nejlepším hráčům utkání předávali dárkové koše, které jsme na základě partnerských vztahů hokejovému klubu darovali. Nejlepším olomouckým hráčem byl zvolen Jan Lukáš, za zlínský tým byl zvolen Edgards Kulda. Oceněni byli ale i diváci. O poukaz na ubytování, wellness a večeři v Resortu Hodolany měli možnost soutěžit tři šťastlivci, kterým se podařilo chytit tenisový míček. Ti pak mezi sebou měřili své síly ve střelbě na branku. Ani zbytek osazenstva tribuny nepřišel zkrátka. Ice Boys olomoucké Plecharény rozhodili do hlediště drobné dárkové předměty.

 

Na základě skvělé spolupráce s olomouckým hokejovým klubem jsme partnery dvou zápasů za sezónu. Tuto příjemnou spolupráci považujeme za velmi úspěšnou a nyní přejeme našim Kohoutům hodně úspěchů v play-off.

Fotogalerie

Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby Opět jsme se stali partnery hokejového derby

Zpět

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

Praxe pro strojaře

Praxe pro strojaře

5.9.2022

Praxe pro studenty technických oborů je u nás samozřejmostí..

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče