Aktuality

Podporujeme orientační běžce

Podporujeme orientační běžce

26.5.2021

Ve Šternberku a Litovli proběhlo ve dnech 22.-23. května 2021 Mistrovství České republiky ve sprintu a sprintových štafet v orientačním běhu. Společnost Koyo se stala letos poprvé jedním ze sponzorů této celorepublikové soutěže. Finanční podporou Sportovního klubu SKI-OB Šternberk jsme pomohli propagaci závodu a především k organizačnímu zajištění celé akce pro 450 sportovců. 

I přes deštivé počasí se celá akce vydařila a kromě krásné okolní přírody vytvořily atraktivní kulisy také historické památky obou hostitelských měst. Orientačnímu běhu se věnuje několik zaměstnanců našeho závodu již řadu roků, někteří jako aktivní závodníci a současně také trenéři mládeže.

Více o aktivitách klubu a tomto sportu naleznete na stránkách: www.obste.czwww.orientacnibeh.cz

Fotogalerie

Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce Podporujeme orientační běžce

Zpět

Spočítali jsme zelené kilometry!

Spočítali jsme zelené kilometry!

9.6.2021

Najeli jsme téměř 8 tisíc kilometrů a ušetřili 1018,5 kg emisí CO2

Tak trochu jiný audit IATF

Tak trochu jiný audit IATF

7.6.2021

IATF není jen audit. Je to výsada, značka kvality celé společnosti. Je to klíč, který otevírá vstupní dveře k automobilovým zákazníkům. Úspěšná certifikace je známkou konkurenceschopnosti, zárukou kvality a tím i cestou k dalším obchodním příležitostem.

Podporujeme orientační běžce

Podporujeme orientační běžce

26.5.2021

Čtvrtý májový víkend naplnily Šternberk a Litovel orientační běžci – Koyo je jedním z hrdých sponzorů tohoto atraktivního sportu.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče