Aktuality

Stále probíhají registrace Do práce na kole

Stále probíhají registrace Do práce na kole

6.4.2018

Co takhle nechat auto v květnu doma a snažit se celý měsíc šlapat do práce na kole nebo po svých? Tuhle měsíční týmovou výzvu loni přijalo 13 tisíc lidí ve 33 městech po celé republice. Pořadatel akce Auto*Mat letos hledá nové zachránce měst od emisí, kolon a nevhodně parkujících aut. Zapojení cyklisté, běžci i chodci ale něco udělají také sami pro sebe. Cílem tradiční jarní akce není „honit" kilometry, ale zkusit se v květnu co nejčastěji dopravovat do práce „na vlastní pohon".

Stejně jako minulý rok jdeme do akce "Do práce na kole" také my. Zaměstnanci se mohou na www.dopracenakole.cz do konce dubna registrovat a založit tým o 2-5ti členech a celý květen mezi sebou soutěžit o co nejvíce najetých cyklokilometrů do práce a z práce.

Jako firma hradíme registrační poplatek, každý dostane tričko a drobný dárek. Vítězný tým pak od nás dostane dárkový poukaz na společnou regeneraci. Loni jsme dohromady ujeli 6484 km a ušetřili skoro tunu CO2.

Fotogalerie

Stále probíhají registrace Do práce na kole Stále probíhají registrace Do práce na kole Stále probíhají registrace Do práce na kole

Zpět

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče