Aktuality

V Koyo probíhá Den zdraví

V Koyo probíhá Den zdraví

21.3.2018

Ve středu 21. března u nás probíhá Den zdraví s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Každý zaměstnanec si může jít zdarma během pracovní doby změřit tlak, EKG, glykemický index, zrak, vyšetřit znaménka a udělat analýzu stavby těla. Zdravotnický personál z Nemocnice Prostějov každému jeho výsledky okomentuje odborným výkladem a poradí, jak je možné případné špatné výsledky zlepšit.

 

My všem zaměstnancům radíme v tomto období rychlého střídání teplot a počasí jíst hodně ovoce a zeleniny, nevyhýbat se venkovnímu prostředí, chodit na procházky nebo sportovat. Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se zúčastnili.

Fotogalerie

V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví V Koyo probíhá Den zdraví

Zpět

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

Krásné vánoční svátky a všechno nejlepší do roku 2023

20.12.2022

Přejeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům šťastné a veselá vánoční svátky a především pevné zdraví a hodně štěstí v nadcházejícím roce 2023.

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče