Aktuality

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

18.7.2019

Naše společnost materiálně podpořila letošní sbírku Charity Olomouc, zaměřenou na děti v tíživé životní situaci. Jednalo se především o sběr kojenecké výživy, plen a dětské kosmetiky. „Od poloviny června nosili naši zaměstnanci na oddělení Lidských zdrojů hygienické potřeby pro nejmenší. Dary, kterých bylo opravdu nepřeberné množství, jsme hromadně předali zástupcům Charity Olomouc," vyjádřila se ke sbírce manažerka HR oddělení, Jana Blažková.

Projekt je zaměřený především na osamělé těhotné ženy bez zázemí, rodiny postižené úmrtím jednoho z partnerů ale i na rodiny, které se ocitly v rozvodovém řízení nebo jiné akutní situaci, která byla pro rodinu těžce zvladatelná.

V minulosti se naše společnost podílela na spoustě projektech, proto lze naši spolupráci s Charitou Olomouc považovat za dlouhodobou. Jedním z projektů bylo například darování finanční částky, kterou vedení Charity Olomouc použilo na rekonstrukci obytných prostor. I firemní akce pro zaměstnance jsou zaměřené na charitu. Vstupenkou na loňský první ročník Koyo Festivalu bylo obnošené oblečení, které při vstupu do areálu, kde se festival konal, mohli účastníci uložit do přistaveného kontejneru. Na letošním druhém ročníku KoyoFestu si lidé mohli zakoupit pivní sklenici s logem Koyo. Nejen že pitím ze sklenic se podařilo eliminovat zbytečné plasty, ale výtěžek za koupi sklenic bude věnován na nákup dalších hygienických potřeb, které na seznamu potřebných věcí chybí.

Fotogalerie

Zaměstnanci Koyo Bearings přispívají na děti v nouzi

Zpět

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

3 tisíce hodin školení pro Koyo?

1.12.2021

Celková hodnota vzdělávacích aktivit pro zaměstnance Koyo je vyčíslena na krásných 1 528 176 Kč a počet hodin školení na 3 184!

Vánoční punč 26.11.2021

Vánoční punč 26.11.2021

11.11.2021

Podpořme společně aktivity Oblastní unie neslyšících Olomouc

Listopad je pro nás měsícem kvality

Listopad je pro nás měsícem kvality

1.11.2021

Jako každý rok se i letos Koyo zapojuje do akce měsíce kvality vyhlášené napříč celou korporací JTEKT. Tentokrát s tématem JIKOTEI KANKETSU.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče