Aktuality

Získali jsme osvědčení AGE MANAGEMENT FRIENDLY COMPANY

Získali jsme osvědčení AGE MANAGEMENT FRIENDLY COMPANY

31.1.2022

Před třemi roky se vedení našeho závodu rozhodlo ve své strategii řízení lidských zdrojů aplikovat mimo jiné prvky AGE MANAGEMENTU. Tento přístup se zaměřuje na tzv. udržitelnou zaměstnatelnost, která je klíčová pro dlouhodobou uplatnitelnost zaměstnanců.

Celý projekt začínal v roce 2019 vstupním auditem, který se zaměřoval na 8 základních pilířů tohoto přístupu řízení a péče o zaměstnance. Jedná se např. o vysokou úroveň kompetenci, znalost problematiky věku, zajištění dobré pracovní schopnosti a motivace, vzdělávání managementu s důrazem na age management, dobrou organizaci práce a kvalitní pracovní prostředí apod.

S hrdostí potvrzujeme, že jsme po třech letech prošli výstupním auditem s pozitivním hodnocením a splnili podmínky pro získání osvědčení „AGE MANAGEMENT FRIENDLY" společnost.

Nicméně prostor pro zlepšení je stále veliký. Aktuálně probíhá u vybraných zaměstnanců měření pracovní schopnosti a na jeho výsledky budou navázány další aktivity na zlepšování podmínek pro práci v závodě.

Více k problematice age management naleznete na stránkách www.agemanagement.cz.


Zpět

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

Přijde za námi 12. prosince ke stánku Dobrého místa pro život

10.11.2022

Srdečně Vás zveme na Horní náměstí v Olomouci. V pondělí 12.12. zde budeme prodávat punč. Výtěžek z prodeje punče bude určen na aktivity Oblastního sdružení neslyšících Olomouc.

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

Koyo je stalo patronem okrasné třešně pro nadaci Malý Noe

19.9.2022

Jednotliví sponzoři, formou zakoupení 30 stromů do nového parku, finančně podpořili aktivity spjaté s pomocí dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče.

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

21 pracovních oděvů pro budoucí obráběče kovů

9.9.2022

Studenti prvního ročníku SSŠS Lutín se mohou těšit na nové pracovní oděvy, které budou následující 3 roky učení používat při praxi ve školních dílnách nebo ve výrobních závodech.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče