Aktuality

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

24.10.2018

V úterý 23. října 2018  se uskutečnila v pavilonu A výstaviště Flora v Olomouci již pátá BURZA PRÁCE.

Kromě většiny významných zaměstnavatelů se burzy účastnily také střední školy a učiliště. S ohledem na situaci na trhu práce a nedostatku volných uchazečů, tak mezi návštěvníky převládaly děti, které si zde vybíraly střední školy a učiliště, kde by mohly po ukončení základní školy nastoupit. Budoucí studenti byli navíc motivováni soutěží, do které se zapojili zaměstnavatelé a na jednotlivých stáncích jim kladli dotazy ze svého oboru. Na našem stánku viděly děti názornou ukázku funkčnosti ložiska, které si roztočily na hřídeli.

Součástí burzy práce byl také „kulatý stůl" se zástupci firem, škol a magistrátu. Prostor byl věnován tématům jako systém duálního vzdělávání, demografický vývoj v regionu z hlediska věku uchazečů a struktury budoucích absolventů škol apod.

Burzu práce koordinuje Úřad práce v Olomouci a rozhodně je třeba vyzdvihnout vysokou úroveň organizace, která se zlepšuje každým rokem a naprosto profesionální přístup zaměstnanců úřadu práce, kdy se jim na této akci daří výborně propojovat komerční subjekty, školy a jejich úřad.

Fotogalerie

Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci Zúčastnili jsme se burzy práce v Olomouci

Zpět

Spočítali jsme zelené kilometry!

Spočítali jsme zelené kilometry!

9.6.2021

Najeli jsme téměř 8 tisíc kilometrů a ušetřili 1018,5 kg emisí CO2

Tak trochu jiný audit IATF

Tak trochu jiný audit IATF

7.6.2021

IATF není jen audit. Je to výsada, značka kvality celé společnosti. Je to klíč, který otevírá vstupní dveře k automobilovým zákazníkům. Úspěšná certifikace je známkou konkurenceschopnosti, zárukou kvality a tím i cestou k dalším obchodním příležitostem.

Podporujeme orientační běžce

Podporujeme orientační běžce

26.5.2021

Čtvrtý májový víkend naplnily Šternberk a Litovel orientační běžci – Koyo je jedním z hrdých sponzorů tohoto atraktivního sportu.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče