MANIPULANT

 Náplň práce:

  • pravidelné zásobování výrobních linek komponenty pro výrobu a odvoz hotových výrobků od výrobních linek do skladu,
  • manipulace s obalovými materiály, odpady, šponami a kaly v rámci závodu,
  • odvoz scrapu a náplní praček, čištění a praní KLT,
  • jednoduché záznamy provedených transakcí v informačním systému

Vhodný kandidát:

  • je vyučen
  • má řidičský průkaz na VZV a praxi v řízení manipulačních vozíků
  • má již pracovní ZKUŠENOSTI na obdobné pozici a ZVLÁDÁ FYZICKOU ZÁTĚŽ související s manipulací břemen
  • umí pracovat s PC (MS Office)
  • je ochoten pracovat ve třísměnném režimu

Náš závod má výbornou dopravní dostupnost díky blízkosti MHD Olomouc. Nabízíme nadstandardní sociální zázemí.

Neváhejte kontaktovat naše personální oddělení.

Benefity Žádost pro uchazeče
Do práce na kole, koloběžce i pěšky

3.5.2021

Roztočila se kola jedenáctého ročníku výzvy Do práce na kole a 33 našich kolegů tak bude celý květen využívat pro dopravu výhradně kola a koloběžky nebo chodit pěšky.

Udělali jsme další významný krok v automatizaci

16.4.2021

Oblast broušení dostává nový kabát. Jeho výkonným špičkovým doplňkem je nová bruska BDA 220 CNC, která je doplněna o robotické rameno Stäubli.

Koyo Bearings má nový zelený projekt: Separátor emulzních odpadních vod

1.2.2021

Jednou z posledních investic naší společnosti Koyo Bearings je pořízení technologie na recyklaci průmyslových odpadních vod.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče