Volné pracovní pozice

Aktuální volné pracovní pozice v naší společnosti najdete níže. Pro bližší informace o volné pozici si zobrazte detail pozice. Zašlete nám svůj životopis rychlým vyplněním Žádosti uchazeče o pracovní pozici.

TECHNIK BOZP / SPECIALISTA EMS (vhodné i pro absolventa)

Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, EMS. Spolupráce na korporátních projektech v oblastech BOZP a EMS. Řízení legislativy v uvedených oblastech, kontrola dodržování legislativních požadavků.

OPERÁTOR CNC

Hodinová mzda 160 Kč v nepřetržitém režimu.

MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Provádí preventivní údržbu strojů a podílí se na její optimalizaci. Řeší příčiny poruch a stanovuje nápravná opatření a jejich fyzickou implementaci.

MISTR (soustružna)

Na základě stanovených plánů výroby stanovuje priority ve výrobě a rozděluje denní úkoly, zabezpečuje kvalitu výrobků, podílí se na soustavném zlepšování úrovně kvality. Řídí běžnou údržbu, čistotu a seřizování výrobních zařízení.
Proč lámeme kroužky?

Proč lámeme kroužky?

22.7.2022

Kroužek se zpočátku vyrábí standardním způsobem, ale na konci výroby se musí rozdělit na dva díly s tímto specifickým lomem. Lámání je nutné z důvodu specifické montáže v aplikaci, kdy nelze nasadit kroužek na ložiskový věnec, jak je obvyklé.

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Je nám ctí se zde podělit o informaci, že jsme obdrželi ocenění Age management Excellence Award. Současně nás to zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojenými i nadále odpovědně věnovat.

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

Digitální dvojčata? Worry free továrna?

6.6.2022

Od 2. do 3. června proběhl v Českém ústavu robotiky, informatiky a kybernetiky při ČVUT Praha workshop na téma „Intelligent Manufacturing“. Zapojeni byli zástupci evropských i amerických univerzit, klastrů a výzkumných institucí, kteří se přijeli podělit o aktuální výsledky výzkumů a iniciativ. Zejména těch, které se věnují oblasti AI (umělé inteligence).

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče